Spotkanie z firmą SCA we współpracy z KNZP KAIZEN

Data publikacji: 2017-01-09 08:59:05

Zastanawiasz się nad wyborem kierunku studiów magisterskich? A może poszukujesz już pracy po studiach? Chciałbyś dowiedzieć się czym zajmują się  automatyk, inżynier procesu oraz inżynier jakości w codziennej pracy?

Zapraszamy Cię na spotkanie z przedstawicielami firmy SCA organizowane w ramach projektu ,,Projekt PRAKTYK" we współpracy z KNZP KAIZEN.

19 stycznia będziecie mieli okazję do rozmowy z pracownikami międzynarodowego koncernu działającego w branży higienicznej i leśnej.

Czym zajmuje się firma SCA?

Grupa opracowuje i wytwarza w zrównoważony sposób artykuły higieny osobistej, higieniczne oraz wyroby z drewna. Artykuły SCA są sprzedawane w ponad 100 krajach na świecie pod wieloma markami, w tym znanymi markami globalnymi, takimi jak TENA i Tork, a także pod markami lokalnym: Libero, Libresse, Lotus, Tempo czy Zewa. SCA w Polsce działa w sektorze produktów higienicznych. W oławskiej fabryce SCA produkowane są artykuły higieny osobistej dla osób dorosłych z problemem nietrzymania moczu oraz pieluchy dla dzieci. Firma zatrudnia blisko 600 osób.

Jak będzie wyglądać spotkanie?

Spotkanie składać się będzie z dwóch części: prezentacji firmy i części networkingowej, w trakcie której każdy będzie mógł podejść do wybranego stanowiska, prezentującego kolejno obszary: Jakości, Automatyki, Procesu i HR.

HARMONOGRAM SPOTKANIA

11:00 rozpoczęcie

11:00-12:00 cześć siedząca - wszyscy siedzą, no poza prowadzącymi, i aktywnie uczestniczą w spotkaniu

• Czym się zajmujemy na świecie i w Polsce
  • Poznajcie naszych pracowników
  • Informacje rekrutacyjne: jakie są możliwości: praca , staż, praktyki

12:00 – 13:00 część stojąca -wszyscy stoją, a nawet chodzą pomiędzy stołami, na których prezentujemy 4 obszary (jakość, automatyka, proces, HR).

• Nasi przedstawiciele będą do dyspozycji uczestników: odpowiedzą na pytania dotyczące naszej pracy.

Dla kogo?

Zapraszamy szczególnie studentów III, IV, V roku kierunków:

• Mechanika i Budowy Maszyn
  • Automatyka i Robotyka
  • Inżynieria Procesowa
  • Zarządzanie i Inżynieria Produkcji
  • Zarządzanie Jakością
  • Logistyka

Zapisy trwają – wszystkim, którzy przyjdą 19.01.2017r. do 2.17. firma serwuje lunch ;D

Można też zgarnąć Powerbank - Zapraszamy do udziału w konkursie:
Do wygrania 4 Power banki o pojemności 2200mAh, cztery kubki termiczne oraz cztery zestawy upominków SCA
Odpowiedz na pytania w quizie i przyjdź na spotkanie z firmą SCA –nagrody zostaną rozlosowane wśród obecnych osób, które poprawnie wypełniły quiz.

Jeśli wylosowanej osoby nie będzie na spotkaniu wówczas losowanie jest powtórzone. Quiz można rozwiązać do godziny 16:00 w dniu 18.01.2017r.

DATA SPOTKANIA 19.01.2017

MIEJSCE Sala 2.17 BUDYNEK C-13

ZAPISY

Liczba miejsc ograniczona! Zapraszamy!