Zapraszamy na warsztaty "Samsung 5G Vision"

Data publikacji: 2017-01-16 11:28:19

Samsung Poland R&D Center zaprasza studentów elektroniki i telekomunikacji, elektrotechniki, informatyki i pokrewnych na warsztaty ‘Samsung 5G Vision’. Ze studentami spotkają się pracownicy firmy Samsung z wieloletnim doświadczeniem w integracji sieci komórkowych 3G, 4G, a także 5G.

Program spotkania:

09:00 – 09:45: prezentacja Samsung 5G Vision

09:45 – 10:15 otwarta dyskusja z prelegentem

10:15 - 10:45  prezentacja krakowskiego oddziału firmy Samsung oraz aktualnych ofert pracy

10:45 – 11:45: odpowiedzi na ewentualne pytania

12:00: zakończenie spotkania

Uczestnictwo w spotkaniu to szansa na poznanie podstaw najnowszych trendów w telekomunikacji mobilnej. Dodatkowo poznacie także oferty pracy w firmie Samsung, zainteresowani będą mieli możliwość pozostawienia swojej aplikacji oraz rozmowy z osobami rekrutującymi.