Badanie MÓJ IDEALNY PRACODAWCA

Data publikacji: 2017-02-28 12:08:55

Zapraszamy studentów do udziału w badaniu MÓJ IDEALNY PRACODAWCA. Celem głównym prowadzonego badania jest poznanie oczekiwań studentów wobec pierwszej pracy zaraz po studiach.

Twoje odpowiedzi pozwolą wyłonić  NAJLEPSZEGO PRACODAWCĘ, u którego chciałbyś pracować po studiach.

Anonimowa ankieta będzie aktywna od 1 marca 2017 do 15 kwietnia!

Wyniki badania zostaną zaprezentowane 23 maja 2017 na Gali MÓJ IDEALNY PRACODAWCA.

Podczas GALI rozlosujemy również nagrody, jako podziękowanie za udział w badaniu, które mogą trafić również do Ciebie! Nagrodami w bieżącym troku będą:

• 3 bony, po 300 zł każdy, do popularnej sieci księgarni.
  • 10 bonów do stołówki w Strefie Kultury Studenckiej – każdy bon po 100 zł.
  • 10 bonów do Punktu Ksero– każdy bon po 100 zł.

Co musisz zrobić aby wziąć udział w losowaniu nagród?

1. Do 15 kwietnia 2017 wziąć udział w badaniu MÓJ IDEALNY PRACODAWCA, poprzez wypełnienie ankiety, w której na końcu podasz swojego e-maila.
  2. Po zakończeniu badania, na podanego e-maila wyślemy do Ciebie zaproszenie na GALĘ PRACODAWCÓW.
  3. Ostatnim krokiem jest udział 23 maja 2017 w GALI MÓJ IDEALNY PRACODAWCA, na której przeprowadzimy losowanie nagród wśród osób biorących udział w badaniu a obecnych na sali.

Szczegółowe informacje o GALI PRACODAWCÓW będą dostępne na stronie Biura Karier pod koniec kwietnia. Poznaj Regulamin konkursu.

Weź dział w Badaniu i WYPEŁNIJ ANKIETĘ!