Oferta pracy

Asystent ds. technicznych - praktyki / staż

Dopak

Polska, dolnośląskie, Wrocław
2017-02-17 2017-02-28
Asystent

Opis firmy

Firma Dopak Sp. z o.o. działa na rynku polskim od ponad 20 lat. Specjalizujemy
się w sprzedaży i serwisowaniu maszyn do przetwórstwa tworzyw sztucznych
renomowanych producentów.

Opis stanowiska

Oferujemy pracę w siedzibie firmy DOPAK Sp. z o.o. we Wrocławiu.
Zadania:
• bieżące wprowadzanie danych do systemu .

Wymagania

• ogólna wiedza o budowie maszyn,
• znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego
• umiejętność obsługi komputera i programów biurowych

Oferujemy

• zatrudnienie na umowę zlecenie / umowę o pracę / pół etatu ,
• możliwość ciągłego rozwoju w branży,
• możliwość wyboru godzin pracy

Dodatkowe informacje

Proszę o przesłanie CV ze zdjęciem na adres:
matuszak@dopak.pl
Oglądane: 286