Oferta pracy

Praktykant ds. pomiarów 3D

3DTeam Sp. z o.o.

Polska, dolnośląskie, Wrocław
2017-01-11 2017-02-10
Praktykant/Stażysta

Opis firmy

3DTeam to firma specjalizująca się w obszarze: POMIARÓW 3D, KONTROLI JAKOŚCI oraz INŻYNIERII ODWROTNEJ. Ponadto działalność firmy rozszerzona jest o dystrybucję URZĄDZEŃ HAPTYCZNYCH oraz OPROGRAMOWANIA do inżynierii odwrotnej, a także przeprowadzania szkoleń z zakresu ich użytkowania.

Wykonujemy usługi pomiarowe systemami optycznymi niemieckiej firmy GOM natomiast projekty z dziedziny inżynierii odwrotnej realizujemy przy użyciu oprogramowania z rodziny Geomagic.

Więcej informacji o działalności firmy 3DTeam znajduje się na stronie www.3dteam.pl

Opis stanowiska

Zakres praktyk:

- zapoznanie się z obsługą systemów optycznych do pomiarów 3D,
- przygotowywanie systemu pomiarowego,
- wykonywanie pomiarów 3D skanerami optycznymi firmy GOM,
- obróbka danych pomiarowych w oprogramowaniu GOM Inspect.

Wymagania

- znajomość rysunku technicznego
- podstawy metrologii i wymiarowania

Oferujemy

- 3-miesięczne praktyki w firmie 3DTeam w dziale pomiarów 3D
- harmonogram praktyk dostosowany do planu zajęć na uczelni

Dodatkowe informacje

Chcesz uczestniczyć w procesie pomiarów 3D oraz kontroli jakości, a także mieć styczność z najnowszymi technologiami 3D?

Aplikuj i prześlij nam swoje CV wraz z mailem zgłoszeniowym!
Oglądane: 222