Oferta pracy

Staż w Dziale Rozwoju Zmywarek

Whirlpool

Polska, dolnośląskie, Wrocław
2017-01-16 2017-02-16
Praktykant/Stażysta

Opis firmy

Whirlpool Europe, Middle East & Africa (EMEA) zatrudnia około 26,000 osób, posiada biura komercyjne w 30 krajach w Europie, na Bliskim Wschodzie oraz w Afryce, a fabryki znajdują się w 9 krajach. Whirlpool EMEA w całości należy do spółki Whirlpool Corporation.

Whirlpool Corporation jest wiodącym światowym producentem i dostawcą dużego sprzętu AGD. Roczne wyniki sprzedaży w 2014 roku wyniosły około 20 miliardów dolarów. Zatrudnia 100,000 pracowników oraz posiada 70 centrów produkcyjno – technologicznych na całym świecie.

Produkty i marki takie, jak Whirlpool, KitchenAid, Maytag, Consul, Brastemp, Amana, Hotpoint, Bauknecht, Jenn-Air, Indesit są znane i obecne w ponad 170 krajach

Opis stanowiska

Składanie instrukcji dla konkretnych modeli w wymaganych językach zgodnie ze specyfikacją - w programie FrameMaker
Przygotowywanie opisów nowych funkcji, komponentów, podzespołów użytkowych w języku angielskim
Włożenie przetłumaczonych na różne języki opisów do szablonu źródłowego,
Przygotowywanie rysunków obrazujących nowe funkcje, komponenty, podzespoły i sposoby ich używania - w programie  Adobe Illustrator,

Wymagania

Status studenta studiów technicznych/ ekonomicznych
Dobra znajomość pakietu MS Office
Mile widziana znajomość programów FrameMaker, InDesign lub Adobe Illustrator
Dobra znajomość języka angielskiego
Znajomość innych języków będzie atutem

Oferujemy

Możliwość pracy w dynamicznym, międzynarodowym środowisku
Uczestnictwo w niezwykle ciekawych projektach
Płatny staż
Oglądane: 363