Oferta pracy

Specjalista ds. Wsparcia Technicznego

KRUK S.A. O firmie

Polska, dolnośląskie, Wrocław
2017-01-30 2017-02-28
Specjalista

Opis firmy

Jesteśmy międzynarodową firmą z siedzibą we Wrocławiu i jednocześnie liderem na rynku wierzytelności w Polsce i Rumunii. W swoich strukturach posiadamy dynamicznie rozwijające się zespoły, które tworzą niepowtarzalną atmosferę w pracy. Nasz obszar IT liczy ponad 150 osób i składa się ze specjalistów z różnych dziedzin informatyki i telekomunikacji. Podczas realizacji zadań pozostawimy Ci wiele swobody byś mógł pracować efektywnie i pokazać na co Cię stać. Nie będziesz musiał polegać tylko na sobie. Będzie otaczało Cię grono osób kompetentnych i chętnych do pomocy.

Zależy nam na rozwoju pracowników. Zapewniamy możliwość uczestnictwa w szkoleniach, konferencjach, zdobycia certyfikatów oraz dostęp do szerokiej bazy literatury technicznej.

Dla zwiększenia komfortu pracy zapewniamy indywidualne dopasowanie godzin pracy, więc już nie będziesz musiał się martwić korkami. Pozwoli to również lepiej zaplanować aktywności sportowe, które dofinansujemy Ci w ramach karnetu BENEFIT. Naszych pracowników wspieramy również w różnych event’ach sportowych jak maratony, Bike Maratony, Biegi firmowe. Zapewniamy komfortowe warunki pracy, wydajne komputery wraz z dyskami SSD oraz dwoma monitorami.

Oferujemy stabilne warunki zatrudnienia i umowę o pracę. Zapewniamy możliwość uzyskania opieki medycznej oraz ubezpieczenie w ramach preferencyjnych warunków.

Opis stanowiska

Na tym stanowisku nie zaznasz rutyny. Będziesz mieć niezbędne uprawnienia, bezpośredni kontakt z użytkownikami oraz czas na rzetelne rozwiązanie zgłaszanych przez nich problemów.

Wymagania

Posiadasz wyższe wykształcenie informatyczne lub studiujesz / właśnie kończysz studia
Potrafisz diagnozować usterki w sprzęcie, doskonale znasz konfigurację PC / laptopa
Potrafisz konfigurować tablety, telefony komórkowe, telefony stacjonarne Avaya
Znasz środowisko ActiveDirecory i MS Exchange oraz chcesz pogłębiać swoją wiedzę w tym zakresie
Potrafisz samodzielnie skonfigurować switch, router
Cechuje Cię samodzielność i odpowiedzialność, a jednocześnie potrafisz pracować w zespole
Lubisz kontakt z ludźmi i szybko nawiązujesz relacje
Jesteś zorientowany na Klienta Wewnętrznego i lubisz dzielić się wiedzą
Potrafisz płynnie komunikować się w języku angielskim

Oferujemy

Możliwość rozwoju w strukturach IT
Poznanie nowych technologii i trendów na rynku IT
Pracę pełną wyzwań w środowisku międzynarodowym
Bogaty pakiet świadczeń socjalnych
Oglądane: 194