Oferta pracy

Programista C#

KRUK S.A. O firmie

Polska, dolnośląskie, Wrocław
2017-01-30 2017-02-28
Specjalista

Opis stanowiska

Jesteśmy działem utrzymania i rozwoju systemów działającym w obszarze IT dużej dynamicznie rozwijającej się firmy - łączymy wszystkie dobre strony małych i dużych przedsiębiorstw.
Będziesz mógł pokazać co potrafisz - pozostawimy Ci dużo swobody w wyborze sposobu realizacji projektów.
Będziesz mógł skupić się w pełni na tworzeniu systemów.
Nie będziesz musiał polegać tylko na sobie i google'ach, będziesz pracował w miłej atmosferze, w towarzystwie osób chętnych do pomocy.

Wymagania

Lubisz programować aplikacje dla Windows i serwisy internetowe (używamy języka C# i platformy .NET).
Potrafisz programować relacyjne bazy danych (my pracujemy z MS SQL Server, ale nie martw się, jeśli znasz inny serwer).
Jesteś zainteresowany frameworkami webowymi takimi jak ASP .NET MVC, MVC Web API, Nancy.
Znasz i chcesz rozwijać umiejętność wykorzystania JavaScript i CSS.
Znasz język angielski na poziomie komunikatywnym.

Oferujemy

Zadbamy o Twój rozwój zawodowy, organizujemy dni szkoleniowe, zapewniamy dostęp do najnowszych technologii i metod informatycznych, a także umożliwiamy współpracę z zagranicznymi oddziałami.
Zadbamy również o Twoje zdrowie i sprawność fizyczną: zapewnimy Ci opiekę medyczną i dofinansujemy karnet Multisport.
U nas nie tworzymy systemów dla anonimowego użytkownika - lubimy ściśle współpracować z naszymi odbiorcami, współpracownikami z innych działów.
Oglądane: 292