Oferta pracy

Programista C#

DCG

Polska, dolnośląskie, Wrocław
2017-01-11 2017-02-10
Specjalista

Opis firmy

Dla jednego z naszych wrocławskich klientów poszukujemy osoby na stanowisko: Programista C#

Opis stanowiska

- Jesteśmy działem utrzymania i rozwoju systemów działającym w obszarze IT dużej dynamicznie rozwijającej się firmy - łączymy wszystkie dobre strony małych i dużych przedsiębiorstw.
- Będziesz mógł pokazać co potrafisz - pozostawimy Ci dużo swobody w wyborze sposobu realizacji projektów.
- Będziesz mógł skupić się w pełni na tworzeniu systemów.
- Nie będziesz musiał polegać tylko na sobie i google'ach, będziesz pracował w miłej atmosferze, w towarzystwie osób chętnych do pomocy.
- Zadbamy o Twój rozwój zawodowy, organizujemy dni szkoleniowe, zapewniamy dostęp do najnowszych technologii i metod informatycznych, a także umożliwiamy współpracę z zagranicznymi oddziałami.
- Zadbamy również o Twoje zdrowie i sprawność fizyczną: zapewnimy Ci opiekę medyczną i dofinansujemy karnet Multisport.
- U nas nie tworzymy systemów dla anonimowego użytkownika - lubimy ściśle współpracować z naszymi odbiorcami, współpracownikami z innych działów.

Wymagania

POSZUKUJEMY WŁAŚNIE CIEBIE, JEŚLI:
- Lubisz programować aplikacje dla Windows i serwisy internetowe (używamy języka C# i platformy .NET).
- Potrafisz programować relacyjne bazy danych (my pracujemy z MS SQL Server, ale nie martw się, jeśli znasz inny serwer).
- Jesteś zainteresowany frameworkami webowymi takimi jak ASP .NET MVC, MVC Web API, Nancy.
- Znasz i chcesz rozwijać umiejętność wykorzystania JavaScript i CSS.
- Znasz język angielski na poziomie komunikatywnym.

Oferujemy

Forma zatrudnienia: B2B
Oglądane: 71