Oferta pracy

Młodszy Projektant Systemów Analityki Procesowej

ABB

Polska, dolnośląskie, Wrocław
2017-01-11 2017-02-10
Specjalista

Opis firmy

ABB jest globalnym liderem w technologiach energetyki i automatyki.
Międzynarodowy koncern ABB działa w Polsce od 1983 r., zatrudniając kilka tysięcy pracowników w wielu lokalizacjach w całym kraju.
Obszar działalności ABB obejmuje realizację projektów pod klucz w obszarach takich jak energetyka, automatyzacja procesów, robotyka, analityka procesowa i wielu innych.

Opis stanowiska

Zespół projektowy grupy Analityki Procesowej poszukuje pracownika na stanowisko Młodszego Projektanta Systemów. Rolą projektanta jest wspieranie starszych specjalistów w trakcie realizacji projektów w zakresie technicznym, wykonania dokumentacji, organizacji testów etc.

Wymagania

- Wykształcenie wyższe:
- Znajomość Autodesk AUTOCAD, poziom podstawowy
- Znajomość programu E-Plan mile widziana
- Umiejętność obsługi pakietu Microsoft Office, poziom podstawowy
- Język angielski komunikatywny (prefereowane B2 lub wyżej)
- Zaangażowanie w wykonywane obowiązki
- Solidność
- Prawo jazdy kat.B

Oferujemy

- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- możliwość zapoznania się z zakresem działalnośc firmy
- rożnorodność zadań do wykonania
- praca w rozwijającym się zespole
- możliwość uczestniczenia w dodatkowych szkoleniach
Oglądane: 201