Oferta pracy

MŁODSZY TESTER MANUALNY

Altimi Solutions

Polska, dolnośląskie, WROCŁAW
2017-01-11 2017-02-11
Specjalista

Opis firmy

Altimi

Opis stanowiska

Młodsi testerzy manualni poszukiwani!!
Miejsce pracy: Wrocław
Obowiązki:
- wykonywanie testów oprogramowania
- wykrywanie i zgłaszanie wykrytych błędów z wykorzystaniem odpowiednich narzędzi
- przygotowywanie raportów z postępu w testach oraz z wyników testów

Wymagania

Wymagania:
Wykształcenie wyższe lub studenci ostatnich lat studiów (kierunki informatyczne i pokrewne)
- zainteresowanie testowaniem (mile widziane doświadczenie w testowaniu manualnym)
- bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie
- dbałość o szczegóły
- skrupulatność, sumienność oraz chęć pogłębienia wiedzy
- dyspozycyjność w pełnym wymiarze czasu
- rozpatrywane są osoby z maks. rocznym doświadczeniem
Znasz kogoś takiego? Prześlij jego CV, mamy atrakcyjny system poleceń!

Oferujemy

Pracę w jednej z wiodących firm na rynku
stałe zatrudnienie
Oglądane: 95