Oferta pracy

Stażysta: New Business Developer

Divante

Polska, dolnośląskie, Wrocław
2017-01-11 2017-02-10
Praktykant/Stażysta

Opis firmy

Divante: polska spółka IT/e-commerce, 8 lat na rynku, 160 osób, biuro w centrum Wrocławia, ponad 350 zadowolonych klientów (CDP.pl, Home&You, ING, Plus, Reserved, InterSport, TUI, Praktiker, Agora SA, Solar, Energa, Unizeto, SpieleMax, Loods5). Tworzymy dedykowane rozwiązania, które napędzają e-biznes.

Opis stanowiska

- Tworzenie bazy potencjalnych klientów
- Identyfikacja i pozyskiwanie danych osób decyzyjnych u potencjalnych klientów
- Generowanie leadów poprzez aktywny kontakt z potencjalnymi klientami
- Identyfikacja potrzeb potencjalnych klientów zgłaszających się do Divante (z formularza zgłoszeniowego oraz telefonicznie)
- Tworzenie prezentacji i materiałów handlowych
- Wsparcie sprzedaży podczas wyjazdów służbowych do klientów
- Raportowanie do przełożonego

Wymagania

- Płynna znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
- Znajomości rynku IT/eCommerce
- Doświadczenie handlowe jest mile widziane
- Zaangażowania, zorientowania na wyniki
- Chęci zdobywania wiedzy i proaktywności

Oferujemy

- Pracę w niepowtarzalnej atmosferze i przy bardzo ciekawych projektach
- Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
- Wsparcie całego zespołu
- Szerokie możliwości podnoszenia kwalifikacji i rozwoju
- Pyszną kawę i świeże owoce
- Imprezy integracyjne, wieczory firmowe i inne atrakcje
- Niepowtarzalną atmosferę pracy w biurze w centrum Wrocławia
- Lekcje języka angielskiego
- Pakiet medyczny i kartę Multisport
- Dla najlepszych zatrudnienie po zakończeniu stażu

Dodatkowe informacje

Czy wiesz, że większość prezesów i członków zarządu zaczynała od działu sprzedaży? Zacznij swoją karierę we właściwym miejscu! Divante to jedna z najszybciej rosnących spółek IT w regionie (ponad 60% rocznie).

W związku ze stałym rozwojem firmy, szukamy stażystów do działu Sales. Z nami nauczysz się nowoczesnych metod sprzedaży międzynarodowej (Predicatble Revenue, Challenger Sale) w jednej z najdynamiczniejszych branż (eCommerce IT)!
Oglądane: 89