Oferta pracy

STAŻYSTA W DZIALE JAKOŚCI

Clinico

Polska, dolnośląskie, Błonie k. Wrocławia
2017-02-03 2017-02-28
Praktykant/Stażysta

Opis firmy

Fresenius zatrudnia ponad 200 000 osób na całym świecie. Wszyscy wspólnie pracujemy nad poprawą jakości życia pacjentów. Fresenius dzieli się na 4 niezależne segmenty biznesu: Fresenius Medical Care, Fresenius Kabi, Fresenius Helios i Fresenius Vamed, które zaopatrują sektor zdrowia w szeroki wachlarz produktów i usług. Jednostka produkcyjna Clinico Medical w Błoniu, od 2005 roku należy do koncernu Fresenius Kabi i zatrudnia obecnie około 1400 osób. Produkujemy wyroby medyczne jednorazowego użytku.

Opis stanowiska

• Nauka kalibracji oraz innych czynności metrologicznych przewidzianych dla przyrządów pomiarowych (m.in. manometrów, czujników temperatury, wilgotności, cieplarek itp.)
• Dokumentowanie wyników kalibracji, przygotowywanie certyfikatów i aktualizacja bazy danych
• Nauka pracy i postępowania ze sprzętem pomiarowym
• Uczestnictwo w szkoleniach wewnętrznych z zakresu użytkowania przyrządów pomiarowych

Wymagania

• wykształcenie min. średnie techniczne
• mile widziane doświadczenie w kalibracji czujników ciśnienia i temperatury
• mile widziane doświadczenie związane z systemami zarządzania jakością
• dobra znajomość języka angielskiego
• mile widziana znajomość automatyki i statystyki
• znajomość pakietu Office
• dobra organizacja pracy
• umiejętność analitycznego myślenia
• umiejętności manualne
• pozytywne nastawienie do pracy
• zdolność szybkiego uczenia się

Oferujemy

• półroczny, płatny staż w dużej, rozwijającej się firmie
• bardzo dobre warunki pracy na hali produkcyjnej (strefa czysta)
• możliwość zdobycia nowych umiejętności i wiedzy z zakresu metrologii
• kursy języka angielskiego w firmie
• możliwość przystapienia do prywatnej opieki medycznej LUXMED

Oglądane: 453