Oferta pracy

mechanik silników lotniczych

Randstad

Polska, dolnośląskie, okolice Wrocławia
2017-01-11 2017-03-04
Specjalista

Opis firmy

Randstad Engineering od kilku lat specjalizuje się w rekrutacji kadry kierowniczej oraz wysoko wykwalifikowanych specjalistów do sektora produkcyjnego, łańcucha dostaw.

Obecnie poszukujemy pracowników (30 wakatów) dla naszego Klienta, lidera w obszarze mechaniki lotnicznej, spółki powstałej ze współpracy pomiędzy Lufthansa Technik i GE Aviation. Od 2018 roku rozpocznie działalność jako centrum serwisowe supernowoczesnych silników w Legnickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej w Środzie Śląskiej. Początkowo przedsiębiorstwo będzie zajmowało się naprawą silników GEnx-2B, montowanych w samolotach Boeing 747-8 ("jumbo jet").
Do roku 2021, centrum będzie zdolne do obsługi nowych silników GE9X - najbardziej zaawansowanych technologicznie silników samolotów w swojej klasie na świecie.

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:
• montaż/demontaż silników lotniczych i komponentów silników lotniczych na podstawie specyfikacji technologicznych oraz rysunków technicznych,
• samodzielne przeprowadzanie prac pomiarowych i kontrolnych na poszczególnych komponentach silników lotniczych,
• wykonywanie przeglądów i ocena usterek oraz ustalanie zakresu napraw,
• tworzenie odpowiedniej dokumentacji.

Wymagania

• kilkuletnie doświadczenie w branży lotniczej (jako mechanik silników lotniczych),
• wykształcenie średnie lub wyższe kierunkowe,
• podstawowa znajomość języka angielskiego,
• bardzo dobra znajomość narzędzi pomiarowych,
• bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
• zdolności manualne, dokładność, precyzja,
• dyspozycyjność, samodzielność, odpowiedzialność.

Oferujemy

• stałą, ciekawą pracę w znanej, międzynarodowej firmie z branży lotniczej,
• zdobycie doświadczenia zawodowego przy realizacji prestiżowych projektów,
• pracę, która umożliwi rozwijanie pasji związanej z lotnictwem,
• dostęp do najnowocześniejszych technologii z branży lotniczej,
• atrakcyjny pakiet benefitów.

Dodatkowe informacje

Kontakt: Dagmara Żuromska 71 758 21 52
Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)
Oglądane: 259