Oferta pracy

mechanik silników lotniczych - do specjalistycznego przeszkolenia (silniki typu GEnx-2B i GE9X)

Randstad

Polska, dolnośląskie, Środa Śląska
2017-01-11 2017-03-03
Specjalista

Opis firmy

Randstad Engineering od ponad dziesięciu lat specjalizuje się w rekrutacji kadry kierowniczej oraz wysoko wykwalifikowanych specjalistów do sektora produkcyjnego, łańcucha dostaw oraz branży budowlanej.

Obecnie poszukujemy pracowników (50 wakatów) dla naszego Klienta, firmy XEOS.
XEOS to lider w obszarze mechaniki lotniczej, spółka powstała ze współpracy pomiędzy Lufthansa Technik i GE Aviation. Od 2018 roku rozpocznie działalność jako centrum serwisowe supernowoczesnych silników w Legnickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej w Środzie Śląskiej. Początkowo przedsiębiorstwo będzie zajmowało się naprawą silników GEnx-2B, montowanych w samolotach Boeing 747-8 ("jumbo jet").
Do roku 2021, centrum będzie zdolne do obsługi nowych silników GE9X - najbardziej zaawansowanych technologicznie silników samolotów w swojej klasie na świecie.

Opis stanowiska

• Będziesz częścią 24-osobowego zespołu, biorącego udział w intensywnym szkoleniu z zakresu podstaw silnika lotniczego, prawa lotniczego oraz branżowego języka angielskiego
• Odbędziesz wstępne szkolenie na silnikach szkoleniowych w środowisku produkcyjnym i zdobędziesz podstawowe umiejętności praktyczne związane z silnikiem lotniczym
• Ukończysz kompletne szkolenie dla silnika typu GEnx-2B – jednego z najbardziej zaawansowanych technologicznie silników na świecie
• Odbędziesz 5-miesięczny staż w bazach szkoleniowych za granicą, dający cenne doświadczenie zawodowe
• Po ukończonym szkoleniu oraz otrzymaniu certyfikatu – pracownik otrzymuje stałe zatrudnienie na stanowisku mechanika silników lotniczych w lokalnym oddziale w Środzie Śląskiej

Wymagania

• Wykształcenie techniczne (mechanik) oraz w zakresie obróbki skrawaniem
• Min. 3-letni staż pracy na stanowisku mechanika w środowisku produkcyjnym (np. w branży automotive lub lotniczej)
• Wiedza z zakresu CNC, spawania, narzędziowni i mechatroniki
• Podstawowa znajomość języka angielskiego (mile widziana znajomość języka branżowego)
• Gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz podróży służbowych
• Umiejętność współpracy w zespole
• Wysoka motywacja do pracy
• Dokładność w realizacji powierzonych zadań

Oferujemy

• Ciekawą pracę w znanej, międzynarodowej firmie z branży lotniczej
• Możliwość odbycia unikatowych szkoleń zagranicznych oraz zdobycie certyfikatu branżowego
• Zdobycie doświadczenia zawodowego przy realizacji prestiżowych projektów
• Pracę, która umożliwi rozwijanie pasji związanej z lotnictwem

Dodatkowe informacje

Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Kontakt: Dagmara Żuromska +48 71 758 21 52
Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)
Oglądane: 354