Oferta pracy

Doradca Techniczny (komponenty maszyn) - nr ref. 8797

Bank Danych o Inżynierach

Polska, lubelskie   Polska, podkarpackie   Polska, świętokrzyskie
2017-01-11 2017-02-10
Specjalista

Opis firmy

Klient Banku Danych o Inżynierach. Światowy lider w produkcji elementów do maszyn i urządzeń.

Opis stanowiska

- zapewnienie klientom firmy doradztwa technicznego
- tworzenie i dbanie o długofalowe relacje z nowymi i obecnymi klientami firmy na powierzonym terenie
- realizacja spotkań handlowych
- tworzenie ofert sprzedażowych
- reprezentowanie firmy na targach branżowych

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne o kierunku mechanika i budowa maszyn
- min. 2-letnie doświadczenie w pracy z klientami biznesowymi (B2B)
- doświadczenie w branży komponentów technicznych dla przemysłu (producenci maszyn i urządzeń)
- umiejętność czytania rysunku technicznego
- gotowość do częstych wyjazdów służbowych i pracy mobilnej
- gotowość do pracy w systemie Home Office
- min. dobra znajomość j. angielskiego
- prawo jazdy kat. B

Oferujemy

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- bogaty pakiet szkoleń
- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynk

Dodatkowe informacje

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV z podaniem numeru referencyjnego oraz dopiskiem: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U. z 2014r., poz.1182 ze zm.)."
Oglądane: 41