Oferta pracy

handlowiec/sprzedawca

Armatura Sanitarna Leszek Krawczy

Polska, dolnośląskie, Wrocław
2017-01-11 2017-02-15
Praktykant/Stażysta

Opis firmy

Jesteśmy na rynku wrocławskim od 1995 r. w branży handlowo-usługowej, zajmujemy się sprzedażą detaliczną i hurtową oraz montażem instalacji sanitarnych. W firmie pracowało już 6 studentów, w tym 5 z Politechniki Wrocławskiej.

Posiadamy certyfikat "FIRMA GODNA ZAUFANIA"
Swoim klientom gwarantujemy fachową i uczciwą obsługę

Opis stanowiska

Praca polega na zamawianiu i sprzedaży armatury sanitarnej, wystawianiu Faktur VAT, a także obsłudze terminala płatniczego i komputera. Praca 2 lub 3 dni w tygodniu od 12.01.2017 r. (w soboty 5 godz., pozostałe dni do uzgodnienia). Czas stażu ustalany indywidualnie.

Wymagania

- minimalna znajomość branży w zakresie armatury sanitarnej
- uczciwość, punktualność, brak nałogów
- komunikatywność
- obsługa komputera

Oferujemy

Staż ma charakter odpłatny, wysokość wynagrodzenia ustalana indywidualnie. Praktyka będzie oparta o umowę zlecenie, w wymiarze 1/2 (bądź 1/3) etatu. Możliwość zaliczenia stażu jako obowiązkowej praktyki studenckiej na Politechnice Wrocławskiej.

Dodatkowe informacje

Kontakt tel 71 3739485
Oglądane: 45