Oferta pracy

INŻYNIER AUTOMATYK

Tarczyński S.A.

Polska, dolnośląskie, Ujeździec Mały   Polska, lubuskie, Sława   Polska, śląskie, Bielsko-Biała
2017-01-12 2017-02-11
Specjalista

Opis firmy

Naszą pasją jest smak. Dołącz do nas

Jesteśmy wiodącym producentem wyrobów wędliniarskich premium w Polsce. Naszą siłą są smak i pasja, z którą pracujemy. Stawiamy na rozwój i ciągłe doskonalenie. Grupa TARCZYŃSKI to już ponad 1200 osób, które każdego dnia dzielą się swoją wiedzą, energią i zaangażowaniem, aby dodać życiu naszych klientów smaku.

Opis stanowiska

Do Twoich zadań będzie należeć:

* diagnostyka oraz usuwanie awarii i usterek występujących w zakresie automatyki przemysłowej;
* realizacja przeglądów zgodnie ze standardami określonymi w dokumentacji technicznej i harmonogramach;
* modyfikacja i modernizacja istniejących układów automatyki;
* rozwój oraz wdrażanie nowych standardów.

Wymagania

Oczekujemy do Ciebie:

* doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej;
* praktycznej znajomość systemów sterowania PLC i HMI;
* praktycznej znajomość zagadnień z zakresu automatyki, elektroniki, mechatroniki;
* umiejętności posługiwania się dokumentacją techniczną (rysunki, schematy);
* gotowości do pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy

Oferujemy min.:

* zatrudnienie w ramach umowy o pracę w stabilnej firmie;
* pakiet świadczeń pozapłacowych, w tym:

prywatna opieka medyczna;
ubezpieczenie pracownicze;
możliwość dołączenia do programu Multisport;bony świąteczne i inne świadczenia socjalne;
bezpłatna stołówka dla pracowników;
możliwość korzystania z kasy zapomogowo- pożyczkowej;

* pracę w nowoczesnej firmie z wieloma udogodnieniami dla pracowników;
* możliwość rozwoju w strukturach firmy.

Dodatkowe informacje

Administratorem danych jest Tarczyński S.A. z siedzibą w Trzebnica 55-100, Ujeździec Mały 80 Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
Oglądane: 71