Oferta pracy

TECHNIK/INŻYNIER UTRZYMANIA RUCHU

Tarczyński S.A.

Polska, dolnośląskie, Ujeździec Mały
2017-01-12 2017-02-11
Specjalista

Opis firmy

Naszą pasją jest smak. Dołącz do nas

Jesteśmy wiodącym producentem wyrobów wędliniarskich premium w Polsce. Naszą siłą są smak i pasja, z którą pracujemy. Stawiamy na rozwój i ciągłe doskonalenie. Grupa TARCZYŃSKI to już ponad 1200 osób, które każdego dnia dzielą się swoją wiedzą, energią i zaangażowaniem, aby dodać życiu naszych klientów smaku.

Opis stanowiska

Do Twoich zadań będzie należeć:

- Koordynacja i zarządzanie projektami w dziale;
- Nadzorowanie podległego parku maszynowego, analiza przyczyn i skutków awarii oraz kontrola wykonywania napraw;
- Prowadzenie wymaganej dokumentacji technicznej;
- Współpraca z działami wewnętrznymi m.in. w celu wdrożenia zmian na maszynach produkcyjnych;
- Współpraca z działem produkcji w zakresie doskonalenia procesów i poprawy wydajności;
- Prowadzenie projektów modernizacji maszyn;
- Współpraca z firmami zewnętrznymi realizującymi prace serwisowe i i modernizacyjne, kontrola wykonania usług;
- Planowanie i realizacja zamówień części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych do maszyn oraz serwisów;
- Organizowanie przeglądów, konserwacji i remontów- głownie chodzi mi nad kontrolę jakości wykonanych przeglądów;
- Prowadzenie projektów poprawiających dostępność techniczną;
- Uczestnictwo w spotkaniach produkcyjnych, omawianie problemów i możliwości ich rozwiązania.

Wymagania

Oczekujemy do Ciebie:

- wykształcenia wyższego - najchętniej w obszarze mechaniki lub automatyki;
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej;
- praktycznej znajomość zagadnień z zakresu automatyki, elektroniki, mechatroniki;
- umiejętności posługiwania się dokumentacją techniczną (rysunki, schematy);
- zaangażowania w powierzone obowiązki.

Oferujemy

Oferujemy min.:

- zatrudnienie w ramach umowy o pracę w stabilnej firmie;
- pakiet świadczeń pozapłacowych, w tym:
> prywatna opieka medyczna;
> ubezpieczenie pracownicze;
> możliwość dołączenia do programu Multisport;
> bony świąteczne i inne świadczenia socjalne;
> bezpłatna stołówka dla pracowników;
> możliwość korzystania z kasy zapomogowo- pożyczkowej;
- pracę w nowoczesnej firmie z wieloma udogodnieniami dla pracowników;
- możliwość rozwoju w strukturach firmy.
Oglądane: 73