Oferta pracy

Staż - zostan Kierownikiem Zmiany Produkcyjnej

Tarczyński S.A.

Polska, dolnośląskie, Ujeździec Mały   Polska, lubuskie, Sława   Polska, śląskie, Bielsko-Biała
2017-01-12 2017-02-11
Praktykant/Stażysta

Opis firmy

Naszą pasją jest smak. Dołącz do nas

Grupa Tarczyński - jesteśmy wiodącym producentem wyrobów wędliniarskich Premium w Polsce. Naszą siłą jest smak i pasja, z którą pracujemy. Stawiamy na rozwój i ciągłe doskonalenie. Grupa Tarczyński to już ponad 1200 osób, które każdego dnia dzielą się swoją wiedzą, energią i zaangażowaniem, aby dodać smaku w życiu naszych klientów.

Opis stanowiska

Jeśli chcesz, by Twoja praca polegała na:

• pracy w sektorze produkcyjnym;
• zarządzaniu zmianą produkcyjną od kilkunastu do kilkudziesięciu osób;
• rozwiązywaniu bieżących problemów związanych z procesami produkcyjnymi;
• nadzorze nad prawidłowym prowadzeniem procesów technologicznych;

Jeżeli:

• masz wykształcenie wyższe lub jesteś w trakcie studiów na kierunkach związanych z zarządzaniem produkcją;
• posiadasz wiedzę teoretyczną z zakresu Lean Management i ZZL i chcesz ją wykorzystywać w praktyce;
• swoją przyszłość wiążesz z pracą w działach produkcyjnych jako osoba zarządzająca personelem;
• masz doświadczenie jako przewodniczący/organizator/inicjator działań w projektach/stowarzyszeniach i innych działalnościach dodatkowych;
• jesteś otwarty na nowe doświadczenia, chcesz stale poszerzać swoją wiedzę poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne;
• posiadasz kompetencje przywódcze (zarządzanie zespołem, planowanie, delegowanie, myślenie strategiczne, motywowanie) i potrafisz podać przykłady swoich działań w tym zakresie;
• satysfakcjonuje Cię intensywna praca, w której dajesz z siebie wszystko;
• masz gotowość do relokacji na czas stażu (7-miesięczny staż odbywa się w Ujeźdźcu Małym) i późniejszej stałej pracy w jednym z naszych zakładów (Ujeździec Mały, Bielsko-Biała lub Sława).

Możemy Ci zaproponować:

• zdobycie doświadczenia zawodowego w najnowocześniejszym zakładzie przetwórstwa mięsnego w kraju - staż odbywa się w naszym głównym zakładzie w Ujeźdźcu Małym (dolnośląskie);
• cykl szkoleń związanych z obejmowanych stanowiskiem (Lean Management, ZZL, prawo pracy)
• pakiet świadczeń pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, bezpłatna stołówka);
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
• ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznym zespole;
• dla osób zamieszkujących powyżej 70 km do zakładu zapewniamy zakwaterowanie na czas stażu oraz do dwóch lat w przypadku późniejszej współpracy.

Dodatkowe informacje

Po uzyskaniu pozytywnej opinii po odbyciu stażu gwarantujemy zatrudnienie w jednym z naszych zakładów - Ujeździec Mały, Bielsko-Biała lub Sława.
Oglądane: 86

Pozostałe oferty pracy tego pracodawcy

INŻYNIER AUTOMATYK

Tarczyński S.A.