Oferta pracy

Stażysta w dziale jakości

PGW

Polska, dolnośląskie, Komorniki k. Środy Śląskiej
2017-01-12 2017-02-11
Praktykant/Stażysta

Opis firmy

Firma PGW (Pittsburgh Glass Works) to jedna z najbardziej innowacyjnych firm produkujących szyby klasy premium dla przemysłu motoryzacyjnego. Produkty firmy znajdują zastosowanie w pojazdach najbardziej wymagających koncernów motoryzacyjnych, m.in. dostarczane szyby do obecnego modelu Mercedes Klasa S. PGW posiada 6 zakładów produkcyjnych zlokalizowanych w Stanach Zjednoczonych.

Opis stanowiska

• Wsparcie Działu Jakości w bieżących zadaniach,
• Analiza i przygotowywanie danych dotyczących zagadnień jakościowych,
• Wsparcie w prowadzeniu projektów bazujących na wykorzystaniu narzędzi i metod z zakresu jakości,

Wymagania

• Absolwent lub student ostatniego roku na kierunku związanym z zagadnieniami jakościowymi lub zarzadzaniem produkcją,
• Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
• Obsługa MS Office,
• Umiejętność pracy w zespole,
• Zaangażowanie, chęć nauki,

Oferujemy

• Ciekawą pracę w firmie wchodzącej w skład międzynarodowego koncernu,
• Udział w nowych projektach
• Przyjazną atmosferę, pracę w dynamicznym zespole,
• Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku motoryzacyjnym,

Dodatkowe informacje

Osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie CV
na adres mailowy REKRUTACJA@PGWGLASS.COM

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Do aplikacji prosimy dołączyć klauzulę „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie do celów niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz przekazywanie ich za granicę zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. z późn. Zm. ( Dz.U. z 2002 r. nr 101 poz. 926).
Zapewniamy, że żaden pracownik bądź osoba zainteresowana pracą nie będzie traktowana gorzej niż inni ze względu na płeć, wiek, niepełnosprawność, wyznanie, narodowość, przekonania polityczne czy orientację seksualną
Oglądane: 118