Oferta pracy

Praktyki (testowanie oprogramowania)

myPhone

Polska, dolnośląskie, Wrocław
2017-01-12 2017-02-11
Praktykant/Stażysta

Opis firmy

myPhone to polski producent prostych telefonów komórkowych, smartfonów oraz akcesoriów mobilnych. Swoją rynkową pozycję, myPhone zyskał dzięki konsekwentnemu budowaniu marki SIMPLE LIFE, czyli prostych urządzeń mobilnych, skierowanych do osób wymagających nieskomplikowanego urządzenia o prostej funkcjonalności i jednocześnie wysokiej jakości. Od kilku lat, myPhone wzmacnia swoją pozycję na rynku smartfonów, będąc bezkonkurencyjnym liderem wśród polskich producentów mobilnych urządzeń.

Opis stanowiska

Wsparcie przy prowadzeniu projektów testowych we współpracy z zagranicznymi dostawcami, w szczególności:

- testowanie SW/ HW funkcjonalności/ oprogramowania urządzeń mobilnych (testy funkcjonalne, penetracyjne i regresyjne oprogramowania)
- zgłaszanie błędów w oprogramowaniu z wykorzystaniem odpowiednich narzędzi
- współpraca z osobami odpowiedzialnymi za usuwanie zgłaszanych defektów
- prace administracyjne

Wymagania

Wymagamy:
- wykształcenie wyższe w trakcie (wydział elektroniki: systemy i sieci komputerowe, telekomunikacja i teleinformatyka, informatyka techniczna)
- chęć i zaangażowanie
- mile widziana znajomość administracyjna systemu Jira
- mile widziana znajomość europejskich języków obcych

Oferujemy

Oferujemy:
- zaliczenie praktyk studenckich (min. 3 miesiące czasu)
- zdobycie doświadczenia w zakresie testowania urządzeń mobilnych
- możliwość zapoznania się z produktami polskiego producenta, lidera na rynku brendów B
- możliwość podjęcia stałej współpracy po okresie bezpłatnych praktyk

Dodatkowe informacje

Zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie swojego CV.

W CV należy, umieścić klauzulę:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ustaw nr 133 poz. 883)".

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Oglądane: 141