Oferta pracy

Pracownik biura

Pacostal Sp. z o.o.

Polska, dolnośląskie, wrocław
2017-01-12 2017-02-11
Specjalista

Opis firmy

Firma Pacostal Sp. z o.o. została założona w 2012 roku przez osoby z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży stalowej. Kapitał w 100% Polski.

Duże doświadczenie na rynku wyrobów hutniczych gwarantuje Państwu najwyższą jakość dostarczanych wyrobów hutniczych oraz świadczonych usług. Dokładamy wszelkich starań aby stal była dostarczana terminowo.
Zawsze możesz liczyć też na profesjonalne wsparcie techniczne.

Współpracujemy z czołowymi dostawcami stali zarówno w Polsce, jak i na Świecie. Równolegle dostarczamy wyroby hutnicze oraz rozwijamy zaplecze usług produkcyjnych.

Opis stanowiska

Wystawianie dokumentów sprzedaży takich jak: Faktura, Wz, PZ
Obsługa biura firmy produkcyjnej
Rozliczanie zleceń produkcyjnych
Sporządzanie wycen dla klientów
Obsługa dotychczasowych i nowych klientów

Wymagania

Wykształcenie wyższe lub średnie techniczne
Praktyczna umiejętność czytania dokumentacji technicznej, rysunku technicznego
Samodzielność i kreatywność,
Dyspozycyjność
Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

atrakcyjne wynagrodzenie,
pracę w oparciu o umowę o pracę,
możliwość zdobywania nowych doświadczeń, rozwoju zawodowego, podnoszenia kwalifikacji i samorealizacji,

Dodatkowe informacje

Oferty pracy: cv + list motywacyjny z dopiskiem PB
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).
Oglądane: 131