Oferta pracy

Analityk Finansowy

KRUK S.A. O firmie

Polska, dolnośląskie, Wrocław
2017-02-03 2017-03-05
Specjalista

Opis firmy

KRUK to nr 1 w branży zarządzania wierzytelnościami. Stanowimy zgrany i skuteczny zespół. Oferujemy możliwość uczestniczenia w wielu ciekawych, rozwojowych projektach oraz szkoleniach podnoszących kwalifikacje zawodowe. Od kilku lat z powodzeniem działamy na terenie Rumuni, Czech i Słowacji a od roku również w Niemczech

Opis stanowiska

•raportowanie wyników,
•opracowywanie i analiza wskaźników opłacalności inwestycji,
•przedstawianie wniosków i rekomendacji dotyczących inwestycji,
•przygotowywanie prognoz dla projektów inwestycyjnych,
•budżetowanie portfeli nabytych na różnych rynkach,
•rozwój narzędzi prognostycznych,

Wymagania

•wykształcenie ekonomiczne lub pokrewne,
•umiejętność wykorzystywania możliwości MS Excel (m.in. tabele przestawne, pisanie formuł logicznych i matematycznych),
•umiejętność posługiwania się VBA oraz znajomość podstawy SQL,
•umiejętność zastosowania podstawowych wskaźników oceny przedsięwzięć inwestycyjnych i wnioskowania na ich podstawie,
•otwartość na zadania i odpowiedzialność w ich realizacji,
•umiejętność wyciągania poprawnych wniosków biznesowych i rekomendowania korzystnych rozwiązań,
•komunikowanie się w języku angielskim.

Oferujemy

•możliwość zdobycia nowych doświadczeń zawodowych w największej firmy zarządzającej wierzytelnościami w Polsce,
•uczestnictwo w wielu projektach,
•możliwość ciągłego rozwoju i poszerzania swojej wiedzy,
•stabilne warunki zatrudnienia,
•pakiet świadczeń socjalnych.
Oglądane: 125