Oferta pracy

Młodszy Analityk w Obszarze Wyceny Portfeli Wierzytelności

KRUK S.A. O firmie

Polska, dolnośląskie, Wrocław
2017-01-27 2017-02-26
Specjalista

Opis firmy

KRUK to nr 1 w branży zarządzania wierzytelnościami. Stanowimy zgrany i skuteczny zespół. Oferujemy możliwość uczestniczenia w wielu ciekawych, rozwojowych projektach oraz szkoleniach podnoszących kwalifikacje zawodowe. Od kilku lat z powodzeniem działamy na terenie Rumuni, Czech i Słowacji a od roku również w Niemczech

Opis stanowiska

•Zajmujemy się wyceną portfeli wierzytelności przed ich zakupem na siedmiu rynkach europejskich.
•Uczestniczymy w wypracowaniu kluczowych decyzji inwestycyjnych Grupy KRUK poprzez rekomendowanie cen zakupu.
•Każda wycena to indywidualny projekt – nie popadamy w rutynę, zadania definiujemy tak, aby każdy mógł uczestniczyć w nich od początku do końca.
•Budujemy i stosujemy modele statystyczne, pracujemy na dużych zbiorach danych. Dzięki nam będziesz mógł poszerzyć swoją wiedzę w tym zakresie lub zobaczyć, jak w praktyce stosuje się wzory, które miałeś okazję poznać na studiach.
•Stawiamy na pracę zespołową, co sprzyja wymianie wiedzy i podnoszeniu kwalifikacji.
•Dbamy o rozwój zawodowy pracowników – uczestniczymy w szkoleniach i konferencjach.

Wymagania

•Wykształcenie wyższe magisterskie, ewentualnie ostatni rok studiów magisterskich (matematyka, statystyka, ekonometria lub pokrewne).
•Dobra znajomość MS Excel (m.in. tabele przestawne, funkcje tablicowe).
•Dobra umiejętność pisania zapytań w języku SQL.
•Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.
•Dobra znajomość zagadnień związanych ze statystyką.
•Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne oraz umiejętności szybkiego wyciągania wniosków.

DODATKOWYM ATUTEM BĘDĄ:
•Znajomość pakietu statystycznego R.
•Doświadczenia w pracy związanej z analizami i modelowaniem statystycznym.
•Doświadczenie w branży zarządzania wierzytelnościami.

Oferujemy

•Możliwość zdobycia nowych doświadczeń zawodowych w największej firmie zarządzającej wierzytelnościami w Polsce.
•Kompleksowe szkolenia wdrożeniowe przed rozpoczęciem samodzielnych wycen.
•Stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę.
•Pakiet socjalny obejmujący m.in. prywatną opiekę zdrowotną i dofinansowanie do karnetów sportowych.
•Elastyczne godziny pracy.
•Warunki do samodzielnej i kreatywnej pracy.
Oglądane: 126