Oferta pracy

Analityk Procesu

KRUK S.A. O firmie

Polska, dolnośląskie, Wrocław
2017-02-13 2017-03-15
Specjalista

Opis firmy

KRUK to nr 1 w branży zarządzania wierzytelnościami. Stanowimy zgrany i skuteczny zespół. W związku z dynamicznym rozwojem spółki poszukujemy ludzi zaangażowanych i kreatywnych. Oferujemy możliwość uczestniczenia w wielu ciekawych projektach oraz szkoleniach podnoszących kwalifikacje zawodowe.

Opis stanowiska

Zajmujemy się przygotowywaniem analiz oraz modeli statystycznych wspomagających decyzje biznesowe. W związku z dynamicznym międzynarodowym rozwojem Grupy KRUK poszukujemy osoby, która lubi wyzwania i chciałaby zostać ważnym ogniwem rozwoju procesów operacyjnych.

Do zadań takiej osoby należałoby między innymi:

•Analiza procesów operacyjnych pod katem poszukiwania optymalizacji
•Prowadzenie projektów analitycznych nastawionych na wzrost efektywności procesów
•Analiza wymagań biznesowych właścicieli procesów operacyjnych
•Koordynacja prac analitycznych realizowanych w zespole projektowym
•Wdrażanie nowych rozwiązań i usprawnianie istniejących
•Współpraca z Obszarami Operacyjnymi

Wymagania

Oczekujemy:

•Wykształcenia wyższego (pożądane kierunki matematyka, informatyka, ekonomia)
•Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
•Biegłej znajomości pakietu Office (w szczególności Excel)
•Doświadczenia w prowadzeniu projektów związanych z wdrażaniem nowych rozwiązań,
•Umiejętności analizy danych oraz wyciągania wniosków na podstawie danych
•Znajomości podstaw statystyki oraz relacyjnych baz danych
•Proaktywności i konsekwencji w realizacji pomysłów
•Odpowiedzialności i skrupulatności
•Wysoko rozwiniętej świadomości biznesowej

Mile widziane:

•Znajomość podstaw języka SQL
•Znajomość narzędzi statystycznych np. R, SPSS, Statistica, SAS itp.

Oferujemy

•Pracę w środowisku międzynarodowym
•Mnóstwo wyzwań, możliwość realizacji własnych pomysłów
•Możliwość zdobycia nowych doświadczeń zawodowych
•Prywatną opiekę medyczną i inne benefity pozapłacowe
Oglądane: 73