Oferta pracy

Analityk Danych

KRUK S.A. O firmie

Polska, dolnośląskie, Wrocław
2017-02-13 2017-03-15
Specjalista

Opis firmy

KRUK to nr 1 w branży zarządzania wierzytelnościami. Stanowimy zgrany i skuteczny zespół. W związku z dynamicznym rozwojem spółki poszukujemy ludzi zaangażowanych i kreatywnych. Oferujemy możliwość uczestniczenia w wielu ciekawych projektach oraz szkoleniach podnoszących kwalifikacje zawodowe.

Opis stanowiska

O NAS:
Pracujemy zgodnie z własnymi standardami, to my opracowujemy rozwiązania, które następnie wdrażamy w Polsce, Rumunii, Czechach, Niemczech i kolejnych krajach.

Jako Zespół zajmujemy się przygotowywaniem analiz oraz modeli statystycznych wspomagających decyzje biznesowe, eksploracją danych w celu poszukiwania istotnych zależności statystycznych oraz poszukiwaniem nowych metod statystycznych opisujących zjawiska biznesowe.

Menadżerowie w całej grupie podejmują decyzje na podstawie dostarczanych przez nasz Departament rekomendacji, analiz i raportów.

WARTO DOŁĄCZYĆ, BO:
Stanowimy zgrany zespół i wierzymy, że atmosfera w pracy jest kluczem do późniejszych sukcesów
Pracujemy w podzespołach samoorganizujących się
Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się zespołem, nie lubimy stać w miejscu
Wiemy, że czasem trzeba się wyspać lub załatwić coś ważnego, dlatego nasz czas pracy jest ruchomy

Wymagania

JEŻELI:
Masz wyższe wyksztalcenie (lub jeszcze studiujesz) – matematyka, statystyka lub kierunki pokrewne
Pasjonuje Cię praca z liczbami
Znane Ci są zagadnienia dotyczące modelowania danych – modele GLM, GAM (regresja logistyczna), drzewa decyzyjne czy sieci neuronowe i wiesz co to Gini
Posiadasz praktyczną znajomość pakietu R – w szczególności pakiety mgcv, rpart, data.table, ggplot, shiny, markdown
Masz doświadczenie w pracy z relacyjnymi bazami danych i językiem SQL (pracujemy w MS SQL) lub dopiero się uczysz, ale chcesz się rozwijać także w tym kierunku, bo bez tego ani rusz :)
Chcesz poznać Hulk-a, Gambit-a, Thor-a i Czesia :)
Sprawnie komunikujesz się w języku angielskim
Chcesz się rozwijać wśród analityków pasjonatów

Oferujemy

OFERUJEMY:
Umowę o pracę
Pracę w centrali firmy
możliwość uczestnictwa w szkoleniach, konferencjach i warsztatach
dofinansowanie zajęć sportowych (karta MultiSport) i inne aktywności sportowe
prywatną opiekę medyczną, już na okresie próbnym

Dodatkowe informacje

Jeśli potrafisz zabłysnąć w taki sposób, że można pomylić Cię z Greckim Bogiem Słońca Heliosem. Albo jesteś tak wielozadaniowy, że dosłownie potrafisz żonglować czytając to ogłoszenie. A może twoja motywacja potrafi wyginać łyżeczki, a pomysłami sypiesz jak z rękawa? Bywasz tak bystry/-a, że Pomysłowy Dobromir mógłby być twoją biografią? Jeśli Twoje poczucie humoru pozwoliło Ci zrozumieć to, co chcemy przekazać – nie wahaj się zachęcamy do aplikowania! A na rozmowie na pewno zapytamy Cię jak nazywa się twarz matematyka :D
Oglądane: 93