Oferta pracy

Praktyka W Obszarze Wyceny Portfeli Wierzytelności

KRUK S.A. O firmie

Polska, dolnośląskie, Wrocław
2017-02-13 2017-03-15
Praktykant/Stażysta

Opis firmy

KRUK to nr 1 w branży zarządzania wierzytelnościami. Stanowimy zgrany i skuteczny zespół. Oferujemy możliwość uczestniczenia w wielu ciekawych, rozwojowych projektach oraz szkoleniach podnoszących kwalifikacje zawodowe. Od kilku lat z powodzeniem działamy na terenie Rumuni, Czech i Słowacji, a od roku również w Niemczech, Hiszpanii i Włoszech.

Opis stanowiska

• Jesteśmy zgranym zespołem zajmującym się wyceną portfeli wierzytelności przed ich zakupem na siedmiu europejskich rynkach. Na co dzień budujemy i stosujemy modele statystyczne, pracujemy z dużymi zbiorami danych.
• Dzięki praktyce w naszym zespole poszerzysz swoją wiedzę w zakresie modelowania statystycznego oraz zobaczysz, jakie zastosowanie znajdują wzory, które poznajesz na studiach.
• Poznasz specyfikę pracy analityka w dużej międzynarodowej firmie z branży finansowej.
• Praktyki odbywają się cyklicznie co dwa miesiące w wymiarze czasu umożliwiającym połączenie pracy z zajęciami na studiach.
• Z nami zdobędziesz doświadczenie zawodowe jeszcze w trakcie studiów!

Wymagania

• Studentka / Student / Absolwentka / Absolwent matematyki, statystyki, ekonometrii.
• Zainteresowanie tematyką związaną ze statystyką, modelowaniem statystycznym i Data Mining.

Dodatkowym atutem będą:
• Dobra znajomość MS Excel (m.in. tabele przestawne, funkcje tablicowe).
• Umiejętność tworzenia zapytań w języku SQL (pracujemy w MS SQL).
• Znajomość środowiska R-Project.
• Rozwinięte umiejętności analityczne oraz umiejętność szybkiego wyciągania wniosków.
• Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Oferujemy

• Przyjazną atmosferę pracy w młodym, profesjonalnym zespole.
• Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w dużej, międzynarodowej Grupie Kapitałowej KRUK.
• Płatną praktykę w oparciu o umowę o praktyki studenckie.
Oglądane: 88