Oferta pracy

Microsoft Dynamics NAV Developer

Altimi Solutions

Polska, dolnośląskie, Wrocław
2017-02-15 2017-03-17
Specjalista

Opis firmy

Altimi Software House to 14 lat doświadczenia i ponad 230 zrealizowanych projektów.
Takie rezultaty są powodem do dumy. Jednak ważniejsza jest dla nas praca z ludźmi,
których lubimy, którzy nas inspirują i którzy tak jak my pasjonują się tworzeniem
oprogramowania szytego na miarę. Wspólnie kreujemy rozwiązania, które zmieniają świat
wokół nas na lepsze, ułatwiając życie ludziom, którzy używają naszych produktów.

Dołącz do nas!

Opis stanowiska

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• Ustalanie warunków dodatkowych zleceń z Klientami
• Nadzór nad realizacją postanowień umów
• Współpraca z działami operacyjnymi/wykonawczymi
• Monitorowanie poprawności procesów oraz rozliczeń realizowanych dla Klienta

Wymagania

• Znajomość oraz doświadczenie w Microsoft Dynamics NAV 2016
• Znajomość #C
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

• Możliwość rozwoju oraz ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych
• Współpracę z wiodącymi firmami z branży IT
• Udział w ciekawych i prestiżowych projektach
• Pakiet świadczeń dodatkowych
• Pracę w miłej atmosferze
• Wsparcie dedykowanego Specjalisty ds. Rekrutacji podczas procesu rekrutacji

Dodatkowe informacje

Zainteresowane osoby prosimy o przesłane CV za pośrednictwem przycisku "Aplikuj”.

Aplikacje powinny zawierać zgodę na przetwarzanie danych osobowych:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji
procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst
jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.), prowadzonych przez ALTIMI z siedzibą we Wrocławiu.”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.
Oglądane: 50