Oferta pracy

Operator robotów i manipulatorów przemysłowych

HESTER SP ZO.O.

Polska, dolnośląskie, Pieszyce
2017-02-17 2017-04-17
Pracownik fizyczny

Opis firmy

FIRMA HESTER SPECJALIZUJE SIĘ W PROJEKTOWANIU
I PRODUKCJI TRANSPORTOWYCH SYSTEMÓW TEKSTYLNYCH DLA POJEMNIKÓW WIELOKROTNEGO UŻYTKU Z TWORZYWA SZTUCZNEGO I STALI.

Opis stanowiska

1. Konfiguracja, programowanie i obsługa robotów i manipulatorów przemysłowych
2. Uruchamianie i optymalizacja cyklu pracy linii przemysłowych
3. Przygotowywanie dokumentacji zgodnie ze specyfikacją klienta

Wymagania

1. Wykształcenie wyższe techniczne, specjalizacja: Automatyka, Robotyka, Mechatronika.
2. Samodzielność, odpowiedzialność, sumienność.
3. Umiejętność czytania rysunku technicznego.
4. Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem.
5. Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

1, Umowę o pracę.
2. Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności.
3. Szkolenia
Oglądane: 106