Oferta pracy

Globalny Program Rozwojowy w obszarze IT

Citibank International Limited

Polska, mazowieckie, Warszawa
2017-02-17 2017-04-15
Praktykant/Stażysta

Opis firmy

Citi to jedna z wiodących instytucji finansowych w Polsce obsługująca 200 milionów klientów w ponad 160 krajach. Oferujemy usługi dla klientów indywidualnych, korporacyjnych i instytucjonalnych zapewniając im bogaty wachlarz produktów i usług finansowych w zakresie bankowości detalicznej, bankowości korporacyjnej i inwestycyjnej, usług maklerskich, bankowości transakcyjnej oraz zarządzania majątkiem.

Technologia jest ważnym czynnikiem postępowym dla Citi i naszych klientów. Citi Technology Infrastructure (CTI) zapewnia produkty i usługi, które wspierają nie tylko personel Citi, ale również większość finansowych rozwiązań, na których nasi klienci polegają. Dostarczamy istotne oparcie techniczne dla działań firmowych dzięki infrastrukturze, która prowadzi usługi biznesowe i ogólne procesy informatyczne użytkowników.

Opis stanowiska

To Twoja wiedza zapewni sukces naszemu działaniu

Nasz program to świetna szansa na wykorzystanie wiedzy wyniesionej przez Ciebie z sali wykładowej, w świecie biznesu. Nasz Program dostarczy Ci wiedzę i umiejętności, dzięki którym staniesz się ważną częścią naszego zespołu oraz rozpoczniesz z nami Twoją długoterminową karierę. Citi chce Ci w tym wszystkim pomóc.

Damy Ci wiedzę i umiejętności niezbędne do osiągnięcia sukcesu

Naszym zadaniem jest nauczyć Cię jak funkcjonuje bank od wewnątrz. Rotacyjny program w Citi ma na celu poszerzenie Twojej wiedzy i rozwój kariery.
Półtora roczny program rozpoczyna się we wrześniu i odbywać się będzie w dwóch lokalizacjach – Warszawie i Belfaście. Podczas trwania programu gwarantujemy wsparcie poprzez szkolenia rozwojowe oraz Program Mentoringowy. Damy Ci szansę zdobycia oraz rozwinięcia umiejętności w obszarze CTI w zakresie m.in. Zarządzania Projektami, Infrastruktury Technologicznej, Operacji, Ryzyku oraz innych. Po ukończeniu programu kandydat może otrzymać ofertę stałej współpracy.

Twoje zadania podczas trwania Programu:

• Praca ze światowej klasy technologiami poprzez rozwój i utrzymanie nowych komponentów oraz istniejących platform w celu tworzenia przewagi konkurencyjnej kluczowych obszarów Citi;
• Nauka projektowania, budowania i rozwoju najlepszych i najpopularniejszych rozwiązań dostępnych na rynku usług finansowych;
• Dostarczanie sprzętu, systemów operacyjnych oraz programów i usług telekomunikacyjnych dla wszystkich obszarów biznesowych wewnątrz Citi;

• Odpowiadanie na potrzeby biznesowe poprzez tworzenie rozwiązań technologicznych oraz rozwój współpracy między obszarem technologii a innymi obszarami biznesu;
• Zyskanie wyjątkowych możliwości pracy w zakresie analizy biznesowej, zarządzania projektami czy utrzymania biznesu;
• Przygotowywanie analiz biznesowych, monitorowanie projektów oraz koordynacja pracy zespołów technologicznych;
• Współpraca z innymi zespołami technologicznymi Citi oraz klientami wewnętrznymi z obszaru EMEA i innych regionów w celu wsparcia fazy początkowej, zmiany funkcjonowania procesów oraz globalnego utrzymania systemów

Wymagania

Jesteś odpowiednim kandydatem, jeśli...

• Jesteś dostępny do pracy w pełnym wymiarze godzin
• Jesteś studentem co najmniej trzeciego roku studiów; preferowane kierunki: technologiczne, inżynierskie, ścisłe bądź matematyczne (maksymalnie rok doświadczenia zawodowego)
• Płynnie posługujesz się językiem angielskim (Poziom minimum B2)
• Interesujesz się obszarem technologii
• Jesteś aktywnym studentem i angażujesz się w dodatkową działalność studencką
• Posiadasz zdolność rozwiązywania problemów oraz proponowania efektywnych rozwiązań zróżnicowanych zagadnień technologicznych
• Efektywnie pracujesz w grupie oraz indywidualnie
• Posiadasz umiejętność planowania i organizacji pracy
• Jesteś zmotywowany do szybkiej nauki nowych aplikacji i technologii
• Masz na uwadze wysoką jakość obsługi klienta oraz jesteś gotowy do pracy z osobami na różnych szczeblach wewnątrz organizacji
• Cechuje Cię umiejętność efektywnego pozyskiwania niezbędnych informacje od innych oraz dbałość o dobre relacje i wzajemne wsparcie członków zespołu
• Posiadasz zdolność innowacyjnego myślenia i szerokiego spojrzenie wykraczającego poza standardowe rozwiązanie czy proces

Oferujemy

Czego możesz oczekiwać od programu...

• Możliwość nabycia wartościowego doświadczenia zawodowego w międzynarodowej organizacji
• Rozwój wiedzy w dziedzinie operacji i technologii
• Ciekawe szkolenia oraz opiekę i wsparcie mentora
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie oraz bogaty pakiet benefitów (w tym pakiet opieki zdrowotnej oraz karta Multisport)
• Feedback w czasie rekrutacji oraz na jej zakończenie oraz możliwość dalszego rozwoju kariery po zakończeniu programu

Dodatkowe informacje

Prosimy o zawarcie w aplikacji CV w języku angielskim.

Zachęcamy do aplikowania już teraz!

Prosimy również o zawarcie w aplikacji poniższej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz po jego zakończeniu na potrzeby kolejnych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133. poz.883)."
Oglądane: 68