Oferta pracy

tester oprogramowania

Geomatic

Polska, dolnośląskie, Wrocław
2017-03-20 2017-04-19
Specjalista

Opis firmy

Geomatic Sp. z o.o. jest dostawcą kompleksowych rozwiązań w dziedzinie Systemów Informacji Geograficznej (GIS). Firma realizuje prace związane z przygotowaniem danych dla regionalnych systemów informacji przestrzennej (np. topograficzne bazy danych, mapy glebowe, trójwymiarowe modele terenu lub zabudowy itp. ) oraz systemów lokalnych (mapy zasadnicze, sytuacyjno-wysokościowe, bazy ewidencji gruntów, budynków i lokali i In., jak również opracowaniem systemów informatycznych typu GIS/ SIP.

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:
Testowanie aplikacji webowych i desktopowych
Tworzenie scenariuszy testowych
Projektowanie i rozwijanie procedur testowych
Raportowanie błędów
Aktywna współpraca z programistami i analitykami

Wymagania

Wykształcenie wyższe techniczne (informatyka lub kierunki pokrewne, w trakcie nauki - ostatni rok)
Umiejętność tworzenia scenariuszy testowych
Mile wiedza z zakresu narzędzi do tworzenia testów automatycznych oraz języków skryptowych
Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym rozumienie dokumentacji technicznej i komunikacji z programistami
Podstawowa znajomość SQL

Oferujemy

- umowę o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie
- praca przy dużych, międzynarodowych projektach

Dodatkowe informacje

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV na wskazany adres e-mail
Proszę o zamieszczenie klauzuli:
Oglądane: 137